NAČÍTAVAM

Type to search

Prečo investovať do podcastu? 

 

✔️ PODCAST je najväčší trend pre rok 2020 a skvelým práve pre vás

Podcast je ideálnym doplnkom pre aktívnych ľudí, ktorí sa chcú kdekoľvek vzdelávať manažujú si svoj čas efektívne, vyberajú si obsah na mieru a dokážu popri tom vykonávať ďalšie činnosti. 

✔️Poslucháči podcastov sú oveľa viac aktívni na sociálnych sieťach a vyhľadávajú si danú značku, človeka či tému na sociálnych sieťach. Na základe štatistiky sú poslucháči podcastov lojálni, vzdelaní a lepšie zarábajúci. 

✔️Sila ľudského hlasu vyjadruje oveľa väčší význam prostredníctvom tónu a intenzity ako tlačová reklama. Je to ideálne natívne médium pre smartfón využívaný stále viac. 

 

PREČO AKČNÉ ŽENY? 

✔️ Sme PRVÝ a nezávislý online magazín pre podnikateľky a zároveň najväčšia komunita aktívnych žien. Naše publikum je sofistikované, nezaujíma sa o bulvár a naše inšpiratívne príbehy sú aktívne šírené aj prostredníctom siete Linkedln. Prinášame databázu Akčných žien, poukazujeme na talenty, dobročinnosť aj odvážne počiny. Rozhovory a praktické články vydávame už tretí rok v dennej periodicite.  

✔️ S našimi partnermi pripravujeme aj množstvo netradičných formátov od testovania, cez prieskumy trhu až po interaktívne kampane, do ktorých zapájame celú komunitu žien. Partnerov pravidelne zapájame aj do offline aktivít na našich in-house eventoch, ktoré organizujeme v rôznych formách po celom Slovensku. 

✔️ Všetky naše podcasty sú postprodukované a distribuované aj formou backstage VIDEA na Youtube, ako AUDIO na streamovacích podcastových platformách a zároveň ako textový obsah, ktorý ostane už navždy v online priestore našich magazínov a sociálnych sietí www.akcnezeny.sk www.akcnemamy.sk a www.svetzeny.sk

✔️ Investíciou do spolupráce podporujete zároveň združenie Akčné ženy a malé podnikateľky. Dobro sa vám vždy vráti viacnásobne.